Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bramki i mostki

  • nowość

Bramki i mostki – czym jest AstralBridge?

Urządzenie Astral Bridge to rozwiązanie, którym powinni zainteresować się fani marki Apple. Dlaczego? Ponieważ to niesamowite urządzenie potrafi łączyć wszystkie sprzedawane w naszym sklepie urządzenia. Kiedy to wszystko się stanie – dostajesz niesamowitą możliwość uruchomienia całego swojego inteligentnego domu w ramach Apple HomeKit. Od momentu zainstalowania AstralBridge dostajesz możliwość sterowania urządzeniami z poziomu aplikacji Apple dom zainstalowanej na iPhone.

Co możesz zrobić dzięki AstralBridge?

Nasz sprzęt opiera się na takich podzespołach, jak Raspberry Pi 4B. W AstralBridge znajdziesz oprogramowanie HomeBridge. Dzięki niemu możesz zintegrować różne urządzenia. Możesz więc obsługiwać telewizory, oczyszczacz powietrza, a nawet odkurzacz automatyczny. W ramach naszych usług możemy przy każdym zakupie skonfigurować AstralBrigde pod Twoje indywidualne potrzeby. Nie bój się pytać i podawać nam swoich oczekiwań związanych z instalacją zakupionych u nas urządzeń, które mając możliwość inteligentnego sterowania.

Z czego zbudowany jest AstralBridge?

Jeśli jesteś ciekawy, z czego zbudowany jest AstralBridge, sprawdź listę podzespołów, które zostały użyte do jego produkcji: Raspberry Pi 4B z 2 GB pamięci RAM, zasilacz 5 V / 3 A z wtykiem USB typu C, aluminiowa obudowa z dwoma wentylatorami. Do tego dochodzą również: przewód microHDMI - HDMI, karta pamięci 32 GB z zainstalowanym systemem oraz aplikacją HomeBridge oraz przewód sieciowy Ethernet.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl