Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czujniki i sensory

W bogatej ofercie naszego specjalistycznego sklepu internetowego z urządzeniami do smart home znajdziesz również wysokiej klasy inteligentne sensory. W ciągłej dystrybucji mamy czujniki temperatury i wilgotności WiFi, bezprzewodowe detektory gazu ziemnego, wykrywacze ruchu, jasności i wstrząsów oraz moduły alarmujące o zalaniu mieszkania. Dzięki nim zapewnisz sobie funkcjonalność użytkowania swojej nieruchomości mieszkaniowej i zwiększysz bezpieczeństwo domowników. Zapraszamy do zapoznania się z inteligentnymi podzespołami, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach.

Czujnik temperatury i wilgotności WiFi – innowacyjne urządzenie smart home

Oferowany w sklepie astralhome.pl czujnik temperatury i wilgotności WiFi to przykład innowacyjnej technologii zaprojektowanej z myślą o smart home. To inteligentny sensor pozwalający na automatyczną kontrolę urządzeń grzewczych oraz wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Dzięki niemu poprawisz komfort i jakość życia oraz zoptymalizujesz zużycie energii potrzebnej do ogrzewania i chłodzenia.

Bezprzewodowe detektory gazu – ważny element bezpiecznego smart domu

Oferowane czujniki gazu WiFi to kolejne elementy zintegrowanego systemu automatyki inteligentnego domu. Sensor tego typu ustawicznie monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniach, na bieżąco sygnalizuje o stężeniu metanu i zagrożeniu wybuchem. Urządzenie ma ognioodporną powłokę, co zapewnia pracę w ekstremalnych warunkach, wysokiej wilgotności i temperaturze. Kolejną zaletą czujnika są alerty wysyłane w formie dźwiękowej i świetlnej. Bezprzewodowy sterowany zdalnie detektor gazu z wysokim poziomem czułości i dużym zakresem WiFi – to większe bezpieczeństwo Twojego smart home.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl