Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Usługi

Nasze usługi – inteligentny dom dla każdego

Hasło, które przyświeca naszemu sklepowi to „Inteligentny dom dla każdego”. Oprócz kompleksowego zaopatrzenia w sprzęt i akcesoria potrzebne do tego, by Twój dom był smart, oferujemy instalację urządzeń, które u nas zakupiłeś.

Inteligentny dom na terenie Gdańska

Oferta ta obejmuje usługi, które wykonujemy na terenie Gdańska (województwo Pomorskie). Skierowana jest ona do każdego, kto nie posiada wiedzy bądź umiejętności, które pozwalają na instalację określonego sprzętu. Usługa obejmuje takie czynności, jak: zainstalowanie przekaźnika dopuszkowego, jego konfiguracja oraz konfiguracja samej aplikacji. Koszt dojazdu do klienta na terenie Gdańska wliczony jest w cenę usługi. Ze swojej strony gwarantujemy sumienne wykonanie całego procesu – sprawi on, że Twój dom stanie się domem inteligentnym.

Konfiguracja urządzeń w ramach naszych usług

Pamiętaj, że brak wiedzy na temat instalacji przekaźników, czujników i innego sprzętu, który znajduje się w ofercie naszej firmy, może prowadzić do jego uszkodzenia. Może też sprawić, że nastąpi zwarcie, które w najgorszym przypadku uszkodzi nie tylko nasze, ale również inne urządzenia.

Nasze usługi obejmują również konfigurację urządzeń przed wysyłką do Ciebie. To również jedna z opcji, którą możesz wykupić w ramach zakładki „nasze usługi”. Po wykupieniu takiej usługi, wyślemy do Ciebie formularz, na podstawie którego kupione przez Ciebie urządzenia będą skonfigurowane przed wysłaniem do Ciebie.

Zapewniamy Cię, że tak przygotowane urządzenie musisz tylko podłączyć do instalacji, a potem połączyć ze swoim smartphonem. Następnie możesz już cieszyć się swoim inteligentnym domem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl