Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Inteligentne oświetlenie domu – jak działa i dlaczego warto je wykorzystać? Wyjaśniamy! 0

Wysokie ceny energii elektrycznej sprawiają, że szukanie sposobów na oszczędzanie stało się – chcąc czy nie chcąc – obowiązkiem każdego właściciela budynku bądź mieszkania. Jedną z takich metod, która cieszy się stale rosnącą popularnością, jest wykorzystanie w domu inteligentnego oświetlenia. Jak działa takie rozwiązanie i dlaczego warto się na nie zdecydować? Dowiedz się, jakie niesie ono za sobą korzyści!

czytaj całość »
Czym jest inteligentny dom i czy warto go mieć? Obalamy mity dotyczące tematu! 0

Inteligentny dom jest teraz odmieniany przez wszystkie przypadki. Czym właściwie jest to, co nazywamy w pełni zautomatyzowaną twierdzą? Inteligentny dom to taki, który jest w stanie reagować na zdarzenia lub potrzeby swoich domowników. Chodzi o to, że Ty jesteś w stanie wydawać mu polecenia, a on odpowiednio reaguje. Nie chodzi już jedynie o takie rzeczy, jak włączanie/wyłączanie światła i regulacja termostatu, bo to jest oczywiste. Czym jest współczesny inteligentny dom? Dowiedz się, jak działa i jakie są jego wady i zalety!

czytaj całość »
Inteligentny dom - od czego zacząć? 0
Inteligentny dom - od czego zacząć?

Na samym początku odpowiedz sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważne, co Ty chciałbyś osiągnąć i jak ty rozumiesz inteligentny dom, a poniżej podstawowe możliwości naszych urządzeń.

czytaj całość »
Czemu w naszym sklepie? 0
Czemu w naszym sklepie?

AstralHome to o wiele więcej niż sklep internetowy - to głównie wiedza i doświadczenie naszych pracowników, którzy wykonali już wiele instalacji. Urządzenia, które sprzedajemy również instalujemy, projektujemy całe rozwiązania inteligentnych domów na ich podstawie. Świadczymy stały monitoring urządzeń, aktualizację oprogramowania, zmiany konfiguracji, rozbudowę instalacji itp. Dobraliśmy dla naszych klientów specjalny zestaw sprzętu i oprogramowania, aby zapewnić zarówno bezpieczeństwo, ale również wydajność działania i możliwość korzystania z urządzeń na wybranej platformie od Apple Homekit™, Google Home™, lub Amazon Alexa™ w zależności od wyboru klienta. Nasze instalacje charakteryzują się optymalnym kosztem sprzętu dobranego do potrzeb klienta, a zarazem uniwersalnością i możliwością podłączania wszystkich inteligentnych urządzeń: takich jak telewizory, nawilżacze powietrza, oczyszczacze powietrza, ogrzewanie, automatyczne odkurzacze, a wszystko to w jednym spójnym środowisku.

Zapoznaj się z naszymi usługami lub skontaktuj się z naszymi konsultantami.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl