Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

W poniższej ofercie przygotowaliśmy inteligentne urządzenia Shelly. W naszym katalogu znajdziesz nowoczesne podzespoły umożliwiające zdalne sterowanie i zarządzanie systemem oświetleniowym, grzewczym i klimatyzacyjnym, a także sprzętem elektronicznym, urządzeniami AGD oraz innymi zintegrowanymi procesami w smart home. Dzięki stale powiększającemu się asortymentowi innowacyjnych produktów tej marki sklep astralhome.pl to miejsce, gdzie wyposażysz swój dom w nowatorskie rozwiązania.

Urządzenia smart home Shelly – postaw na sprawdzoną markę

Marka Shelly to innowacyjne urządzenia smart home, które należą do grupy kapitałowej Allterco. To znany i ceniony na świecie producent i dostawca zaawansowanych technologicznie produktów z segmentu IoT (Internet od Things). Akcesoria pozwalają na bezprzewodowe sterowanie sprzętem RTV, AGD, użytkową elektroniką oraz instalacjami w inteligentnym domu za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera PC lub poprzez system automatyki domowej. Portfolio produktowe smart home obejmuje m.in. przekaźniki i włączniki, które pozwalają na zdalną kontrolę oświetlenia, pracy urządzeń elektrycznych, czujników temperatury i wilgotności, sensorów ruchu, detektorów oraz liczników do monitorowania zużycia energii elektrycznej.

Sklep internetowy Astralhome zaprasza do składania zamówień na systemy marki Shell. Dzięki nim wyposażysz swój inteligentny dom w innowacyjne technologie!

System Shelly Smart home

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl