Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Przekaźniki

W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę modeli przekaźników smart home. W sklepie internetowym Astralhome znajdziesz gniazdka WiFi, włączniki światła, sterowniki, dopuszkowe ściemniacze i inne urządzenia, które umożliwiają łatwe skonfigurowanie inteligentnego domu. Sprzedawane moduły to wysokiej klasy podzespoły pozwalające na zintegrowane zarządzanie sprzętem RTV, AGD oraz instalacjami w poszczególnych pomieszczeniach. Poznaj wszystkie produkty i już dziś skorzystaj ze zróżnicowanej i atrakcyjnej cenowo oferty.

Smart home – inteligentne włączniki i przekaźniki do sterowania systemami

Smart home to przede wszystkim inteligentne włączniki i przekaźniki. To one odpowiadają za prawidłowe działanie systemu sterowania urządzeniami i zapewniają automatyzację funkcjonujących procesów. Artykuły pozwalają przy pomocy aplikacji mobilnej na kontrolowanie natężenia światła, nadzorowanie pracą sprzętu RTV AGD czy zdalne otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej. Moduły stanowią również cenne źródło informacji o poziomie zużycia energii, co pozwala na analizę statystyczną na potrzeby budżetowania. To proste w instalacji oraz łatwe w konfiguracji i obsłudze urządzenia do stworzenia przyjaznego, funkcjonalnego i bezpiecznego domu.

Inteligentny włącznik światła i urządzeń – ważny element każdego smart home

Ten rodzaj przekaźnika stanowi integralny element składający się na funkcjonalność systemu automatyki w smart home. Inteligentny włącznik światła pozwala na kontrolowanie pracą żarówek, sprzętu gospodarstwa domowego i urządzeń elektroniki użytkowej. Sterowanie może odbywać się zarówno w ramach lokalnej sieci WiFi, jak i za pośrednictwem chmury z dowolnego miejsca na świecie.

Sklep internetowy Astralhome to miejsce, gdzie w atrakcyjnej cenie zamówisz włącznik światła. Inteligentny dom to także przekaźniki do sterowania urządzeniami elektrycznymi. Mamy je wszystkie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl