Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Urządzenia Smart Home

W tym dziale naszego sklepu internetowego zebraliśmy wysokiej klasy urządzenia potrzebne do stworzenia systemów smart home. W katalogu znajdują się przekaźniki, czujniki gazu, zalania, metanu, sensory ruchu, sterowniki, liczniki energii i pomiaru zużycia prądu oraz inne nowoczesne rozwiązania technologiczne niezbędne do funkcjonowania inteligentnego domu. Dzięki nim można sprawnie zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, sprzętem RTV AGD, elektroniką użytkową i systemami alarmowymi przy pomocy aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca. Poznaj wszystkie produkty i już dziś złóż zamówienie.

Inteligentne urządzenia – to poprawa bezpieczeństwa, komfortu i jakości życia oraz efektywności energetycznej

Prezentowane tu artykuły są przykładem innowacyjnej technologii, która wymiernie poprawia komfort i jakość życia oraz zapewnia większą efektywność energetyczną budynku. Dzięki nim skonfigurujesz zintegrowany system sterowania i automatyzacji poszczególnych instalacji, mediów i procesów.

Z nami stworzysz bezpieczny inteligentny dom. Urządzenia smart home oferowane w sklepie Astralhome to wygoda, bezpieczeństwo i mniejsze koszty eksploatacji obiektu. W zależności od potrzeb systemy możesz rozbudowywać o kolejne funkcje i technologie. Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o konkretnym produkcie? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl