Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Zestawy

Zestawy sterowników – urządzenia smart home dla Twojego garażu

Czy zdajesz sobie sprawę, że bramy garażowe są otwierane i zamykane średnio co najmniej kilkaset razy w ciągu całego roku? Jeśli nie, to możesz zastanowić się, w jaki sposób mechanizmy, które uruchamiają proces otwierania drzwi garażowych, mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania Twojego domu.

Systemy smart do otwierania i zamykania bram garażowych

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy system smart do otwierania i zamykania bramy garażowej. Dzięki prostej instalacji i obsłudze z poziomu Twojego smartfona w bezproblemowy sposób będziesz mógł otwierać i zamykać bramę. Cały nasz system mieści się w obudowie mechanizmu bramy wjazdowej do garażu. Otwieraj swoją bramę za pomocą Wi-Fi. To ono umożliwia sterowanie bramą garażową z dowolnego miejsca, za pomocą jednego dotknięcia ekranu na smartfonie lub tablecie.

Stwórz swój smart garaż!

Co najlepsze, urządzenia, które wykorzystują tą technologię, pozwalają na otwieranie bramy z praktycznie każdego miejsca na ziemi. Jeśli ktoś z Twoich najbliższych zapomni kluczy do domu, zawsze możesz wpuścić go przez garaż. Naciśnij ekran smartfona bądź tableta i ciesz się możliwościami, jakich nie dają tradycyjne mechanizmy. Jeśli jesteś w pracy i chcesz sprawdzić stan drzwi, możesz uzyskać dostęp do tych informacji w aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że firma Shelly, której produkty oferujemy, jest czołowym producentem wyposażenia inteligentnego domu. Dzięki tej marce masz gwarancję dobrego zakupu, który bezawaryjnie będzie służyć Ci latami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl